ERD-S1TJ472V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ472V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S1TJ472V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 4.7K OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S1TJ472V.pdf
  • Pranešimas
ERD-S1TJ472V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S1TJ472V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 4.7K OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5961 pcs Duomenų lapas ERD-S1TJ472V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serija ERDS1 Atsparumas 4.7 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai P4.7KBBCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film