ERD-S1TJ153V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ153V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S1TJ153V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 15K OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S1TJ153V.pdf
  • Pranešimas
ERD-S1TJ153V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S1TJ153V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 15K OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4736 pcs Duomenų lapas ERD-S1TJ153V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serija ERDS1 Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERDS1TJ153V
P15KBBTB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film