ERB-SE1R50U
PanasonicPanasonic
ERB-SE1R50U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERB-SE1R50U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603
Duomenų lapai: 1.ERB-SE1R50U.pdf2.ERB-SE1R50U.pdf3.ERB-SE1R50U.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERB-SE1R50U specifikacijos
Dalies numeris ERB-SE1R50U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 170521 pcs Duomenų lapas 1.ERB-SE1R50U.pdf2.ERB-SE1R50U.pdf3.ERB-SE1R50U.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Serija ERBSE Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai P11373DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.09 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A