ERB-RE1R25V
PanasonicPanasonic
ERB-RE1R25V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERB-RE1R25V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Duomenų lapai: 1.ERB-RE1R25V.pdf2.ERB-RE1R25V.pdf
  • Pranešimas
ERB-RE1R25V specifikacijos
Dalies numeris ERB-RE1R25V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 558550 pcs Duomenų lapas 1.ERB-RE1R25V.pdf2.ERB-RE1R25V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Serija ERB-RE Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai ERBRE1R25V
P15120TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.094 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai cUL, UL