ERB-RD2R50X
PanasonicPanasonic
ERB-RD2R50X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERB-RD2R50X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402
Duomenų lapai: 1.ERB-RD2R50X.pdf2.ERB-RD2R50X.pdf
  • Pranešimas
ERB-RD2R50X specifikacijos
Dalies numeris ERB-RD2R50X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 556993 pcs Duomenų lapas 1.ERB-RD2R50X.pdf2.ERB-RD2R50X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Serija ERB-RD Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai ERBRD2R50X
P15129TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.042 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai cUL, UL