ERA-W33J220X
PanasonicPanasonic
ERA-W33J220X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-W33J220X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/32W
Duomenų lapai: ERA-W33J220X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-W33J220X specifikacijos
Dalies numeris ERA-W33J220X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/32W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 568759 pcs Duomenų lapas ERA-W33J220X.pdf
Įveskite Temperature Sensitive Tolerancija ±5%
Temperatūros koeficientas 3300ppm/°C Serija ERAW
Atsparumas 22 Ohms Galia (vatais) 0.03W, 1/32W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai P22CMCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 22 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Kompozicija Metal Film