ERA-S33J680V
PanasonicPanasonic
ERA-S33J680V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-S33J680V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES TEMP SENS 68 OHM 5% 1/10W
Duomenų lapai: ERA-S33J680V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ERA-S33J680V specifikacijos
Dalies numeris ERA-S33J680V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES TEMP SENS 68 OHM 5% 1/10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 260774 pcs Duomenų lapas ERA-S33J680V.pdf
Įveskite Temperature Sensitive Tolerancija ±5%
Temperatūros koeficientas 3300ppm/°C Serija ERAS
Atsparumas 68 Ohms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai P68CDCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 68 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Kompozicija Metal Film