ERA-S33J122V
PanasonicPanasonic
ERA-S33J122V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-S33J122V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES TEMP SENS 1.2K OHM 5% 1/10W
Duomenų lapai: ERA-S33J122V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ERA-S33J122V specifikacijos
Dalies numeris ERA-S33J122V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES TEMP SENS 1.2K OHM 5% 1/10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5497 pcs Duomenų lapas ERA-S33J122V.pdf
Įveskite Temperature Sensitive Tolerancija ±5%
Temperatūros koeficientas 3300ppm/°C Serija ERAS
Atsparumas 1.2 kOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai P1.2KCDCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 1.2 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Kompozicija Metal Film