ERA-S15J271V
PanasonicPanasonic
ERA-S15J271V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-S15J271V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES TEMP SENS 270 OHM 5% 1/10W
Duomenų lapai: ERA-S15J271V.pdf
  • Pranešimas
ERA-S15J271V specifikacijos
Dalies numeris ERA-S15J271V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES TEMP SENS 270 OHM 5% 1/10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5008 pcs Duomenų lapas ERA-S15J271V.pdf
Įveskite Temperature Sensitive Tolerancija ±5%
Temperatūros koeficientas 1500ppm/°C Serija ERAS
Atsparumas 270 Ohms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai ERAS15J271V
P270CBTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 270 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 1500ppm/°C Surface Mount Kompozicija Metal Film