ERA-8ARW242V
PanasonicPanasonic
ERA-8ARW242V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-8ARW242V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.4K OHM 0.05% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.ERA-8ARW242V.pdf2.ERA-8ARW242V.pdf3.ERA-8ARW242V.pdf4.ERA-8ARW242V.pdf
  • Pranešimas
ERA-8ARW242V specifikacijos
Dalies numeris ERA-8ARW242V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 2.4K OHM 0.05% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERA-8A Atsparumas 2.4 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERA8ARW242V
P2.4KCTTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.4 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film