ERA-8APB561V
PanasonicPanasonic
ERA-8APB561V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-8APB561V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 560 OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.ERA-8APB561V.pdf2.ERA-8APB561V.pdf3.ERA-8APB561V.pdf4.ERA-8APB561V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-8APB561V specifikacijos
Dalies numeris ERA-8APB561V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 560 OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERA-8A Atsparumas 560 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)