ERA-8AEB132V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-8AEB132V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-8AEB132V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.ERA-8AEB132V.pdf2.ERA-8AEB132V.pdf3.ERA-8AEB132V.pdf4.ERA-8AEB132V.pdf
  • Pranešimas
ERA-8AEB132V specifikacijos
Dalies numeris ERA-8AEB132V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERA-8A
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai ERA-8AEB132P
ERA8AEB132V
P1.3KBCTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas ERA-8AEB132V Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 1.3k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thin Film