ERA-6ARW822V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARW822V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-6ARW822V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 8.2K OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Pranešimas
ERA-6ARW822V specifikacijos
Dalies numeris ERA-6ARW822V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 8.2K OHM 0.05% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERA-6A Atsparumas 8.2 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)