ERA-6AEB6490V
PanasonicPanasonic
ERA-6AEB6490V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-6AEB6490V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 649 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Pranešimas
ERA-6AEB6490V specifikacijos
Dalies numeris ERA-6AEB6490V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 649 OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERA-6A Atsparumas 649 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERA-6AEB6490P
ERA-6AEB6490V-ND
ERA6AEB6490V
P649DATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 649 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film