ERA-3EEB1402V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-3EEB1402V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RESISTOR METAL FILM
Duomenų lapai: ERA-3EEB1402V.pdf
  • Pranešimas
ERA-3EEB1402V specifikacijos
Dalies numeris ERA-3EEB1402V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RESISTOR METAL FILM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5677 pcs Duomenų lapas ERA-3EEB1402V.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERA-3E Atsparumas 14 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERA3EEB1402V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 14 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film