ERA-3EEB1020V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-3EEB1020V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RESISTOR METAL FILM
Duomenų lapai: ERA-3EEB1020V.pdf
  • Pranešimas
ERA-3EEB1020V specifikacijos
Dalies numeris ERA-3EEB1020V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RESISTOR METAL FILM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6020 pcs Duomenų lapas ERA-3EEB1020V.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERA-3E Atsparumas 102 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERA3EEB1020V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 102 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film