ERA-3AED513V
PanasonicPanasonic
ERA-3AED513V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-3AED513V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 51 KOHMS 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERA-3AED513V.pdf2.ERA-3AED513V.pdf3.ERA-3AED513V.pdf4.ERA-3AED513V.pdf
  • Pranešimas
ERA-3AED513V specifikacijos
Dalies numeris ERA-3AED513V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 51 KOHMS 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERA-3A Atsparumas 51 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERA3AED513V
P123905TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Išsamus aprašymas 51 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film