ERA-2HRC3090X
PanasonicPanasonic
ERA-2HRC3090X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-2HRC3090X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 309 OHM 0.25% 1/16W 0402
Duomenų lapai: ERA-2HRC3090X.pdf
  • Pranešimas
ERA-2HRC3090X specifikacijos
Dalies numeris ERA-2HRC3090X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 309 OHM 0.25% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5499 pcs Duomenų lapas ERA-2HRC3090X.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2H Atsparumas 309 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERA2HRC3090X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 309 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Kompozicija Thin Film