ERA-2ARB6811X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-2ARB6811X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-2ARB6811X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 6.81KOHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.ERA-2ARB6811X.pdf2.ERA-2ARB6811X.pdf3.ERA-2ARB6811X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-2ARB6811X specifikacijos
Dalies numeris ERA-2ARB6811X Gamintojas Panasonic Electronic Components
Galimas kiekis 216730 pcs Duomenų lapas 1.ERA-2ARB6811X.pdf2.ERA-2ARB6811X.pdf3.ERA-2ARB6811X.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±10ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERA-2A
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai P18105DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas ERA-2ARB6811X Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 6.81k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%