ERA-2APB3480X
PanasonicPanasonic
ERA-2APB3480X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-2APB3480X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 348 OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.ERA-2APB3480X.pdf2.ERA-2APB3480X.pdf3.ERA-2APB3480X.pdf
  • Pranešimas
ERA-2APB3480X specifikacijos
Dalies numeris ERA-2APB3480X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 348 OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 282119 pcs Duomenų lapas 1.ERA-2APB3480X.pdf2.ERA-2APB3480X.pdf3.ERA-2APB3480X.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Atsparumas 348 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERA-2APB3480X-ND
ERA2APB3480X
P17820TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 348 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film