ERA-2APB1472X
PanasonicPanasonic
ERA-2APB1472X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-2APB1472X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 14.7KOHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.ERA-2APB1472X.pdf2.ERA-2APB1472X.pdf3.ERA-2APB1472X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-2APB1472X specifikacijos
Dalies numeris ERA-2APB1472X Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 252871 pcs Duomenų lapas 1.ERA-2APB1472X.pdf2.ERA-2APB1472X.pdf3.ERA-2APB1472X.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Atsparumas 14.7 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)