ERA-2AEC1242X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-2AEC1242X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 12.4K OHM 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.ERA-2AEC1242X.pdf2.ERA-2AEC1242X.pdf3.ERA-2AEC1242X.pdf
  • Pranešimas
ERA-2AEC1242X specifikacijos
Dalies numeris ERA-2AEC1242X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 12.4K OHM 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 833831 pcs Duomenų lapas 1.ERA-2AEC1242X.pdf2.ERA-2AEC1242X.pdf3.ERA-2AEC1242X.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Atsparumas 12.4 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERA2AEC1242X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 12.4 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film