ERA-2AEB1210X
PanasonicPanasonic
ERA-2AEB1210X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-2AEB1210X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 121 OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.ERA-2AEB1210X.pdf2.ERA-2AEB1210X.pdf3.ERA-2AEB1210X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-2AEB1210X specifikacijos
Dalies numeris ERA-2AEB1210X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 121 OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1330601 pcs Duomenų lapas 1.ERA-2AEB1210X.pdf2.ERA-2AEB1210X.pdf3.ERA-2AEB1210X.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Atsparumas 121 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERA-2AEB1210P
P121DCCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 121 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film