ERA-1ARC5761C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC5761C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-1ARC5761C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 5.76K OHM 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERA-1ARC5761C.pdf2.ERA-1ARC5761C.pdf3.ERA-1ARC5761C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-1ARC5761C specifikacijos
Dalies numeris ERA-1ARC5761C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 5.76K OHM 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353110 pcs Duomenų lapas 1.ERA-1ARC5761C.pdf2.ERA-1ARC5761C.pdf3.ERA-1ARC5761C.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERA-1A Atsparumas 5.76 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Cut Tape (CT)