ERA-1ARC301C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC301C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-1ARC301C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 300 OHM 0.25% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERA-1ARC301C.pdf2.ERA-1ARC301C.pdf3.ERA-1ARC301C.pdf
  • Pranešimas
ERA-1ARC301C specifikacijos
Dalies numeris ERA-1ARC301C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 300 OHM 0.25% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 475912 pcs Duomenų lapas 1.ERA-1ARC301C.pdf2.ERA-1ARC301C.pdf3.ERA-1ARC301C.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERA-1A Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai ERA1ARC301C
P121415TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 Ohms ±0.25% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film