ERA-1ARB1911C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB1911C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-1ARB1911C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.91KOHM 0.1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERA-1ARB1911C.pdf2.ERA-1ARB1911C.pdf3.ERA-1ARB1911C.pdf
  • Pranešimas
ERA-1ARB1911C specifikacijos
Dalies numeris ERA-1ARB1911C Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 358797 pcs Duomenų lapas 1.ERA-1ARB1911C.pdf2.ERA-1ARB1911C.pdf3.ERA-1ARB1911C.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERA-1A Atsparumas 1.91 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai ERA1ARB1911C
P121795TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.91 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film