ERA-1AEB4870C
PanasonicPanasonic
ERA-1AEB4870C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-1AEB4870C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 487 OHM 0.1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERA-1AEB4870C.pdf2.ERA-1AEB4870C.pdf3.ERA-1AEB4870C.pdf
  • Pranešimas
ERA-1AEB4870C specifikacijos
Dalies numeris ERA-1AEB4870C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 487 OHM 0.1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1108805 pcs Duomenų lapas 1.ERA-1AEB4870C.pdf2.ERA-1AEB4870C.pdf3.ERA-1AEB4870C.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERA-1A Atsparumas 487 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 487 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film