ERA-14HD150U
PanasonicPanasonic
ERA-14HD150U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-14HD150U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 15 OHM 0.5% 1/4W 1210
Duomenų lapai: ERA-14HD150U.pdf
  • Pranešimas
ERA-14HD150U specifikacijos
Dalies numeris ERA-14HD150U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 15 OHM 0.5% 1/4W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 554152 pcs Duomenų lapas ERA-14HD150U.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERA-14 Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERA14HD150U
P15APTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film