ERA-14EB302U
PanasonicPanasonic
ERA-14EB302U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-14EB302U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 3K OHM 0.1% 1/4W 1210
Duomenų lapai: ERA-14EB302U.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-14EB302U specifikacijos
Dalies numeris ERA-14EB302U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 3K OHM 0.1% 1/4W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 299825 pcs Duomenų lapas ERA-14EB302U.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERA-14 Atsparumas 3 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai P3.0KQCT
P3KQCT
P3KQCT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film