ELL-SFG1R0NA
PanasonicPanasonic
ELL-SFG1R0NA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELL-SFG1R0NA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD
Duomenų lapai: ELL-SFG1R0NA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ELL-SFG1R0NA specifikacijos
Dalies numeris ELL-SFG1R0NA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188967 pcs Duomenų lapas ELL-SFG1R0NA.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija G
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PCD2411DKR Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 49 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 49 mOhm
Dabartinis įvertinimas 1.7A Dabartinis - sodrumas 1.8A