ELL-6PG100M
PanasonicPanasonic
ELL-6PG100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELL-6PG100M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 1.3A 110 MOHM SMD
Duomenų lapai: ELL-6PG100M.pdf
  • Pranešimas
ELL-6PG100M specifikacijos
Dalies numeris ELL-6PG100M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 10UH 1.3A 110 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228394 pcs Duomenų lapas ELL-6PG100M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija G
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai ELL6PG100M
PCD2265TR
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 110 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 110 mOhm Dabartinis įvertinimas 1.3A
Dabartinis - sodrumas 1.3A