ELL-5GM220M
PanasonicPanasonic
ELL-5GM220M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELL-5GM220M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 500MA 380 MOHM
Duomenų lapai: ELL-5GM220M.pdf
  • Pranešimas
ELL-5GM220M specifikacijos
Dalies numeris ELL-5GM220M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 22UH 500MA 380 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4130 pcs Duomenų lapas ELL-5GM220M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija M
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PCD2083CT Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 22µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 380 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 380 mOhm
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas -