ELL-4FG6R8NA
PanasonicPanasonic
ELL-4FG6R8NA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELL-4FG6R8NA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 860MA 220 MOHM
Duomenų lapai: ELL-4FG6R8NA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ELL-4FG6R8NA specifikacijos
Dalies numeris ELL-4FG6R8NA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 860MA 220 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180151 pcs Duomenų lapas ELL-4FG6R8NA.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija G
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PCD2191CT Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 220 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Dabartinis įvertinimas 860mA
Dabartinis - sodrumas 800mA