ELL-3GM120M
PanasonicPanasonic
ELL-3GM120M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELL-3GM120M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 12UH 530MA 400 MOHM
Duomenų lapai: ELL-3GM120M.pdf
  • Pranešimas
ELL-3GM120M specifikacijos
Dalies numeris ELL-3GM120M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 12UH 530MA 400 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5106 pcs Duomenų lapas ELL-3GM120M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija M
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PCD1653CT Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 12µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 12µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 400 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 400 mOhm
Dabartinis įvertinimas 530mA Dabartinis - sodrumas -