ELJ-RE1N5ZF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE1N5ZF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-RE1N5ZF2
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5NH 500MA 70 MOHM
Duomenų lapai: ELJ-RE1N5ZF2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ELJ-RE1N5ZF2 specifikacijos
Dalies numeris ELJ-RE1N5ZF2 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 1.5NH 500MA 70 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5301 pcs Duomenų lapas ELJ-RE1N5ZF2.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±0.2nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RE
Reitingai - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai ELJRE1N5ZF2
PCD1284TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 1.5nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz
Išsamus aprašymas 1.5nH Unshielded Multilayer Inductor 500mA 70 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 70 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas -