ELJ-RE10NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE10NJFA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-RE10NJFA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM
Duomenų lapai: ELJ-RE10NJFA.pdf
  • Pranešimas
ELJ-RE10NJFA specifikacijos
Dalies numeris ELJ-RE10NJFA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5284 pcs Duomenų lapas ELJ-RE10NJFA.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija RE
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai PCD1973CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 10nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.8GHz
Išsamus aprašymas 10nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 320 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 320 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 400mA Dabartinis - sodrumas -