ELJ-QF11NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF11NJF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-QF11NJF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 11NH 320MA 430 MOHM
Duomenų lapai: ELJ-QF11NJF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ELJ-QF11NJF specifikacijos
Dalies numeris ELJ-QF11NJF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 11NH 320MA 430 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 469160 pcs Duomenų lapas ELJ-QF11NJF.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija QF
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai P14859CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 11nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.8GHz
Išsamus aprašymas 11nH Unshielded Multilayer Inductor 320mA 430 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC rezistorius (DCR) 430 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 320mA Dabartinis - sodrumas -