ELJ-QE10NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-QE10NJFA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-QE10NJFA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 10NH 450MA 210 MOHM
Duomenų lapai: ELJ-QE10NJFA.pdf
  • Pranešimas
ELJ-QE10NJFA specifikacijos
Dalies numeris ELJ-QE10NJFA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 10NH 450MA 210 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 684333 pcs Duomenų lapas ELJ-QE10NJFA.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija QE
Reitingai - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai ELJQE10NJFA
P14807TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Medžiaga - branduolys Ceramic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 10nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.3GHz
Išsamus aprašymas 10nH Unshielded Multilayer Inductor 450mA 210 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 210 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 450mA Dabartinis - sodrumas -