ELJ-ND10NKF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND10NKF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-ND10NKF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 10NH 540MA 180 MOHM
Duomenų lapai: ELJ-ND10NKF.pdf
  • Pranešimas
ELJ-ND10NKF specifikacijos
Dalies numeris ELJ-ND10NKF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 10NH 540MA 180 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5238 pcs Duomenų lapas ELJ-ND10NKF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija ND
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai PCD1160DKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 10nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.3GHz
Išsamus aprašymas 10nH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 180 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) 180 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 540mA Dabartinis - sodrumas -