ELJ-FC150JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FC150JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-FC150JF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD
Duomenų lapai: ELJ-FC150JF.pdf
  • Pranešimas
ELJ-FC150JF specifikacijos
Dalies numeris ELJ-FC150JF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 15UH 70MA 5 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5329 pcs Duomenų lapas ELJ-FC150JF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija FC
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai ELJFC150JF
PCD1242TR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 28MHz
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 5 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 70mA Dabartinis - sodrumas -