ELJ-FB821KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB821KF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-FB821KF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 820UH 45MA 45 OHM SMD
Duomenų lapai: ELJ-FB821KF.pdf
  • Pranešimas
ELJ-FB821KF specifikacijos
Dalies numeris ELJ-FB821KF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 820UH 45MA 45 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5696 pcs Duomenų lapas ELJ-FB821KF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija FB
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai ELJFB821KF Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 820µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.4MHz
Išsamus aprašymas 820µH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 45 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC rezistorius (DCR) 45 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 45mA Dabartinis - sodrumas -