ELJ-FB390JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB390JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELJ-FB390JF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 39UH 165MA 3.6 OHM SMD
Duomenų lapai: ELJ-FB390JF.pdf
  • Pranešimas
ELJ-FB390JF specifikacijos
Dalies numeris ELJ-FB390JF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 39UH 165MA 3.6 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6000 pcs Duomenų lapas ELJ-FB390JF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija FB
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai ELJFB390JF
PCD1460TR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz
Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 3.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC rezistorius (DCR) 3.6 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 165mA Dabartinis - sodrumas -