ELC11D101F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELC11D101F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 1.8A 120 MOHM TH
Duomenų lapai: ELC11D101F.pdf
  • Pranešimas
ELC11D101F specifikacijos
Dalies numeris ELC11D101F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 100UH 1.8A 120 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140326 pcs Duomenų lapas ELC11D101F.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.453" Dia (11.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija ELC11D
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.547" (13.90mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 120 mOhm Radial, Vertical Cylinder DC rezistorius (DCR) 120 mOhm
Dabartinis įvertinimas 1.8A Dabartinis - sodrumas -