ELC-16B151L
PanasonicPanasonic
ELC-16B151L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELC-16B151L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 2.2A 103 MOHM TH
Duomenų lapai: ELC-16B151L.pdf
  • Pranešimas
ELC-16B151L specifikacijos
Dalies numeris ELC-16B151L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 150UH 2.2A 103 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94370 pcs Duomenų lapas ELC-16B151L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 16B
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ELC16B151L Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 103 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 103 mOhm Dabartinis įvertinimas 2.2A