ELC-09D182DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D182DF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELC-09D182DF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 1.8MH 190MA 3.8 OHM TH
Duomenų lapai: ELC-09D182DF.pdf
  • Pranešimas
ELC-09D182DF specifikacijos
Dalies numeris ELC-09D182DF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 1.8MH 190MA 3.8 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 225408 pcs Duomenų lapas ELC-09D182DF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.374" Dia (9.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 09D
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ELC09D182DF Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 1.8mH Aukštis - sėdi (maks.) 0.350" (8.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 3.8 Ohm Radial
DC rezistorius (DCR) 3.8 Ohm Dabartinis įvertinimas 190mA