EEV-TG1V470UP
PanasonicPanasonic
EEV-TG1V470UP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-TG1V470UP
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: EEV-TG1V470UP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-TG1V470UP specifikacijos
Dalies numeris EEV-TG1V470UP Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 247402 pcs Duomenų lapas EEV-TG1V470UP.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai EEVTG1V470UP
PCE3689TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.244" (6.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C Talpa 47µF