EEV-TG1E221P
PanasonicPanasonic
EEV-TG1E221P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-TG1E221P
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EEV-TG1E221P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-TG1E221P specifikacijos
Dalies numeris EEV-TG1E221P Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4033 pcs Duomenų lapas EEV-TG1E221P.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai EEVTG1E221P
PCE3635TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 300 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C Talpa 220µF