EEV-TG1C222M
PanasonicPanasonic
EEV-TG1C222M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-TG1C222M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: EEV-TG1C222M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
EEV-TG1C222M specifikacijos
Dalies numeris EEV-TG1C222M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40249 pcs Duomenų lapas EEV-TG1C222M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 845mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai PCE3624DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 75 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 75 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 2200µF Programos Automotive