EEV-HB1E4R7R
PanasonicPanasonic
EEV-HB1E4R7R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-HB1E4R7R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EEV-HB1E4R7R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-HB1E4R7R specifikacijos
Dalies numeris EEV-HB1E4R7R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5204 pcs Duomenų lapas EEV-HB1E4R7R.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija HB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai EEVHB1E4R7R
PCE3034TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4.7µF Programos Automotive