EEV-HA1H4R7R
PanasonicPanasonic
EEV-HA1H4R7R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV-HA1H4R7R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EEV-HA1H4R7R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EEV-HA1H4R7R specifikacijos
Dalies numeris EEV-HA1H4R7R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4075 pcs Duomenų lapas EEV-HA1H4R7R.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 23mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai PCE3021CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.213" (5.40mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 4.7µF Programos Automotive